Hakkımızda

HAKKIMIZDA- yaşam çiçeği

Yaşam Çiçeği markası 2018 yılında kuruldu. Doğal cilt bakım ürünleri üretmek amacıyla çıktığımız bu yolda sizlere en iyi hizmeti vermek için çabalıyoruz. Önceliğimiz sizlere en doğal ürünü sunarken her zaman mutlu ve memnun olmanızı sağlayabilmek. 

Her zaman sizlerle iletişim halinde olarak isteklerinize uygun ürünler ortaya çıkarıyoruz. Cildinizi tanımanıza ve ihtiyaçlarını bulmanıza yardımcı oluyoruz. Bizimle her zaman iletişime geçebilir ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Amacımız sizlerle beraber büyürken yüzde yüz doğal ürünler üretmeye devam etmek. 

Bizimle iletişime geçin.  Edinmek istediğiniz bilgilere hızlıca ulaşabilmek için “İletişim” kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yaşam Çiçeği - Logo

Misyonumuz

Yaşam çiçeği markasını kurma yoluna şifaya aracı olmak amacıyla çıktım. Birçok eğitim sürecini tamamladım ve sizler için en iyisini yapabilmek için öğrenmeye sürekli devam ettim. Siz çok değerli insanlar için ürünlerimin aracılığı ile hizmet etme duygusu en büyük sevdam oldu.

Sizlere kimyasal kullanmadan ürettiğim ürünlerimi en kaliteli şekilde sunabilmek ana hedefim. Cildinize hak ettiği değeri vermek için ürünlerimi özenerek hazırlıyor ve sizlere sunuyorum.

Vizyonumuz

Yaşam Çiçeği olarak üretimini yaptığımız el yapımı aromaterapik ürünler ile sektörün en güvenilir firması olmak. İçinde bulunduğumuz doğal ve sağlıklı yaşam sektöründe sizlere en iyi ürünü sunmak

Üretimimiz, dağıtım kanallarımız, satışımız ve ciromuz her kadar büyürse büyüsün doğallıktan ödün vermemek. Üretimimizi her zaman geleneksel yöntemlerle ve % 100 doğal hammaddelerle yapmaya devam etmek. Yola çıkış amacımızı hiçbir zaman unutmamak. Değerlerimiz; dürüstlük, kurumsal, sosyal sorumluluk, profesyonellik, çalışana yatırım. Bunlarla beraber yaratıcılık, mükemmeliyet, müşteri odaklı olmak, sonuç odaklı olmak, güçlü aile ruhu, liderlik.